Välisustele esitatavad nõudmised on karmimad kui mistahes muudele ustele. Välisuks asetseb ju enamasti väga keerulistes tingimustes. Kord ühelt poolt lausvesi või pikaajaline niiskus ja külm ning teiselt poolt soojus ja kuivus, siis jälle kuum päike ja kuivus väljastpoolt ning jahedus teiselt poolt. Vaid professionaalselt valmistatud uksed jäävad pärast neid läbielamisi truuks esialgsele kujule ja välimusele. Sellepärast töötavad meil oma ala meistrid, kes kasutavad toodangu valmistamiseks alati kvaliteetseid materjale ja furnituuri (Assa: Abloy; Nemeff; Fiskars)

Välisuks on kui maja visiitkaart, mis paistab silma igale külalisele. Sellepärast on meil lai kavandite valik, et iga klient leiaks omale meelepärase lahenduse.

PRESSUKS

Pressukse lehe paksus on 65 mm. Lehe sees on soojustusmaterjal ja topelt alumiinium lehed ( paksusega 0,5 mm.) Ukseleht on kaetud spooniga.

1. Spooniga kaetud välisuksed
2. Niiskuskindlast HDF plaadist valmistatud välisuksed
3. Erinõuetele vastavaid uksi! -haiglad, hotellid, tuletõkke ( EI-30)

TÄISPUIT TAHVELUKS

Ukselehe paksus on 52 mm. Tahvlid on liimitud lamellidest.

1. Männipuidust tahveluksed
2. Tamme- või saarepuidust tahveluksed
3. Muinsuskaitse all olevate objektide uksed

Kõige täpsema sellekohase info, milline uks just teile sobib, same kokkupanna teades kuhu antud ust tellitakse(mis stiilis on maja, kus asub, jne.).
Välisuksed, mida me valmistame on nii standardmõõtudes kui ka erimõõtudes. Võimalik on tellida ka kahepoolseid uksi ja laiendiga uksi, mis võimaldavad avatavaks teha laiemaid avasid.
Lisaks välisustele toodame välistingimustesse sobivaid klaasplokke, mida saab paigaldada välisukse kõrvale või peale . Neid mitteavanevaid klaasplokke on võimalik kombineerida umbsete ehk mitteläbipaistvate osadega.

Võrreldes siseuksega, mis on peaaegu hooldusvaba, tuleks välisuksele kord aastas tähelepanu pöörata ning hinnata ukse välispinda, lukkude ja hingede hooldusvajadust. Õigesti valitud ja hooldatud välisukse väärtus muutub nagu hea vein. Valel hoidmisel aga ei suuda ka hea vein väärtuslikuna püsida.
© Albero Balsa
Albero Balsa OÜ Anne 11, 50603 Tartu 5087538 info@albero.ee