Kõik on võimalik. — Teie idee meie teostus!

Siseustel on täita oluline roll interjööri kujundamisel. Oleme suutelised valmistama väga erineva profiili ja disainiga uksi. Valida saab ajaloolise hõnguga profiilsetest ustest kuni kaasaegse disaini ning trendikate spoonidega kaetud usteni.

TAHVELUKS
Traditsiooniline puituks, mis sobib erinevatesse interjööridesse.

Uksed valmistatakse liimpuidust. Kasutatakse männi-, tamme-, kase- ja saarepuitu. Tahvelukse lehe paksus on 42 mm. Lävepakk on männi-,tamme- või saarepuidust.
Klaasivalik vastavalt tellija soovile Saint-Gobain Autover-Autoklaas AS või Marepleksi poolt pakutavate toodete hulgast.

SILEUKSED
Sile siseuks, mis sobib modernsesse keskkonda.

Valmistatakse vastavalt tellija antud mõõtudele ja soovitud kujundusele, ukselehe paksusega 42 mm. Lävepakk on tamme- või saarepuidust. Ukselehed on seest täidetud vahtplastiga, mis tagab helikindluse. Lengivaltsis on tihend mis tagab ukselehe vaikse sulgumise. Kasutatakse nii püst- kui ristspooni. Spoonide valik on suur, kasutame erinevaid väärispuuliike.

Uksi on võimalik viimistleda õliga, peitsida, lakkida või värvida erinevate värvidega. Uste värvitoone võib valida kõikidest värvikataloogidest, peitsi toone Tikkurila kataloogist.
© Albero Balsa
Albero Balsa OÜ Anne 11, 50603 Tartu 5087538 info@albero.ee