OÜ Albero Balsa asutati 2000. aastal Tartus ja on 100 % Eesti kapitalil põhinev. Osaühingu põhitegevusalaks on puittoodete valmistamine eritellimuse alusel. Peamisteks klientideks on ehitusfirmad, disainibürood ja eraisikud. Ettevõtte algusaastal olid peamisteks toodeteks erinevad avatäited: uksed, aknad ja trepid.

Aastast 2001 lisandus puidust ja mööbliplaadist eritellimusmööbli valmistamine: kontori, köögi ja restoranide mööbel. Põhisuunaks võtsime eramute sisustamise kaasaegse disaini ja kvaliteetsete materjalidega, pakkudes klientidele terviklahendusi.

Nüüdseks on ettevõte tegutsenud üle kümne aasta peamiselt Eesti turul, alates aastast 2009 ekspordime puittooteid ka Soome ning 2013 alustasime allhanke korras eksporti Rootsi. Ettevõte on arenenud pidevalt, kolimine rendiruumidest oma tootmisruumidesse on võimaldanud masinaparki pidevalt uuendada tõstes toodete kvaliteeti ning tootlikust.

MISSIOON

OÜ Albero Balsa on parim partner ettevõtetele ja eraisikutele, kes vajavad kvaliteetset ja omanäolist mööblit või avatäiteid ning loob inimestele mugava ja meeliköitva interjööri.

Meie eesmärgiks on areneda juhtivaks disainsisustuse valmistajaks Eestis ja tagada stabiilne põhitegevuse areng, reageerides kiiresti turusituatsiooni muutustele.

Pakume täisteenust alates kliendi asjatundlikust konsulteerimisest, objektil mõõtmisest kuni toote projekteerimise, kohaletoomise ning paigaldamiseni.
© Albero Balsa
Albero Balsa OÜ Anne 11, 50603 Tartu 5087538 info@albero.ee